Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyonu, okullarımızda çocuklarımız sahip oldukları yeteneklerle ilişkilendirilmiş becerileri onlara pratik bir şekilde kazandırılabilmek için elini kullanmasını önemseyen, mesleklerle ilişkilendirilmiş, bilmekten çok tasarlamanın, yapmanın, üretmenin ön plana çıkacağı Tasarım-Beceri Atölyeleri kurulmasıdır. Aynı zamanda atölyeler yeniçağın gerektirdiği problem çözme, eleştirel düşünme, üretkenlik, takım çalışması ve çoklu okuryazarlık becerilerinin kazandırılması için somut mekânlar şeklinde düzenlenecektir.


Tasarım-Beceri Atölyeleri ulusal standartlarda oluşturulacaktır. Ulusal standartlar MEB tarafından oluşturulan şartnamelerde belirtilmiştir. Firmamız bu şartnamelere harfiyen uygulayarak aşağıdaki 3 boyutlu modelleri oluşturmuştur. Sizde bu atölyeleri okulunuzda kurmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. (Resimleri büyütmek için tıklayın)

img_divider

Yaşam-Beceri Atölyesi

img_divider

FETEM Atölyesi

img_divider

Drama Atölyesi

img_divider

Görsel-Sanat Atölyesi

img_divider

Müzik Atölyesi

img_divider

Yazılım-Tasarım Atölyesi

img_divider

Spor Atölyesi

img_divider

Ahşap-Metal Atölyesi

img_divider

Astronomi Atölyesi

img_divider


Okullara güvenimiz sonsuz olduğu için ödeme konusunda çok esneklikler sağlıyoruz. Bir ön ödeme alarak işe başlıyoruz, kalan kısmı makul istekleriniz doğrultusunda taksitlendiriyoruz.

Vermiş olduğunuz tüm hizmetlerde 1 yıl bakım onarım garantisi vermekteyiz.

Yaptırmak istediğini iş tasarımsal bir iş ise, öncesinde size fikir verecek tasarımları hazırlıyor, beğeninize sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmetler için sizin adınıza farklı firmalardan 3 adet teklif istiyoruz. En uygun fiyatı veriyoruz.

Başla
Sormak istediğiniz bir konu varsa bize WhatsApp ile sorabilirsiniz.