Okullara anlam ve görsellik katan Atatürk köşeleri, okullarımızın girişinde olduğu için, okula giren insanlarda okul ile ilgili ilk imajı oluşturmaktadır. Okula giren ister öğrenci olsun, ister veli, ister öğretmen, ister ziyaretçi, herkesin ferah ve temiz bir ortama geldiğini hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Her projemizin tasarımdan üretimine kadar her aşamasında buna dikkat ediyoruz. Çok farklı malzemelerden Atatürk Köşeleri yapmak mümkün ancak okullar kalabalık alanlar olduğu için sağlamlık ve güvenlik ön planda tutulmalıdır. Genellikle Alçıpan, MDF, Ytong, Pleksi, Kompozit gibi ürünler ile çok güzel Atatürk Köşeleri yapılabilmektedir. Tüm bu malzemeleri iyi bir şekilde kullanan firmamızın, Atatürk Köşesi konusunda size en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.

img_divider


Okullara güvenimiz sonsuz olduğu için ödeme konusunda çok esneklikler sağlıyoruz. Bir ön ödeme alarak işe başlıyoruz, kalan kısmı makul istekleriniz doğrultusunda taksitlendiriyoruz.

Vermiş olduğunuz tüm hizmetlerde 1 yıl bakım onarım garantisi vermekteyiz.

Yaptırmak istediğini iş tasarımsal bir iş ise, öncesinde size fikir verecek tasarımları hazırlıyor, beğeninize sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmetler için sizin adınıza farklı firmalardan 3 adet teklif istiyoruz. En uygun fiyatı veriyoruz.

Başla
Sormak istediğiniz bir konu varsa bize WhatsApp ile sorabilirsiniz.