Dekorasyon açısından oldukça etkili olan görsel giydirmeler uygulandığı yerin atmosferinde büyüleyici bir etki yaratır. Uzun ömürlü, ekonomik, en hızlı uygulanabilir dekoratif malzemelerden biri oluşu, kullanım kolaylığı, bilgilendirme ve eğitim amaçlı, kirlenmiş ya da hasarlı duvar kusurları ve renk artıkları gibi hoş gözükmeyen detayları içeren yüzeyleri örtmek için okullarda tercih edilen en kolay, pratik ve uygun çözümdür. Görsel giydirmeler, uygulandığı alanı anında başka bir mekana dönüştürebilen, her okulun atmosferine uygun olacak şekilde modeller tasarımlar hazırlanabilmektedir. Sizde okulunuzda böyle bir değişiklik yapmak isterseniz uzman ekibimizle iletişime geçip istediğiniz özel ölçü ve görsellerle okulunuzu harika ve eğlenceli bir eğitim alanına dönüştürebilirsiniz.

img_divider


Okullara güvenimiz sonsuz olduğu için ödeme konusunda çok esneklikler sağlıyoruz. Bir ön ödeme alarak işe başlıyoruz, kalan kısmı makul istekleriniz doğrultusunda taksitlendiriyoruz.

Vermiş olduğunuz tüm hizmetlerde 1 yıl bakım onarım garantisi vermekteyiz.

Yaptırmak istediğini iş tasarımsal bir iş ise, öncesinde size fikir verecek tasarımları hazırlıyor, beğeninize sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmetler için sizin adınıza farklı firmalardan 3 adet teklif istiyoruz. En uygun fiyatı veriyoruz.

Başla
Sormak istediğiniz bir konu varsa bize WhatsApp ile sorabilirsiniz.